سفارش تبلیغ

پایه عکاسی مونوپاد
درب کنسرو بازکن برقی
[ و به کسى که در محضر او أستغفر اللّه گفت ، فرمود : ] مادر بر تو بباید گریست مى‏دانى استغفار چیست ؟ استغفار درجت بلند رتبگان است و شش معنى براى آن است : نخست پشیمانى بر آنچه گذشت ، و دوم عزم بر ترک بازگشت ، و سوم آن که حقوق مردم را به آنان بپردازى چنانکه خدا را پاک دیدار کنى و خود را از گناه تهى سازى ، و چهارم اینکه حقّ هر واجبى را که ضایع ساخته‏اى ادا سازى و پنجم اینکه گوشتى را که از حرام روییده است ، با اندوهها آب کنى چندانکه پوست به استخوان چسبد و میان آن دو گوشتى تازه روید ، و ششم آن که درد طاعت را به تن بچشانى ، چنانکه شیرینى معصیت را بدان چشاندى آنگاه أستغفر اللّه گفتن توانى . [نهج البلاغه]
وهابی کیست ؟ - سلفی گری و وهابیت
 • پست الکترونیک
 • شناسنامه
 •  RSS 
 • پارسی بلاگ
 • پارسی یار
 • یکی از فرقه هایی که در مقابل اکثر مسلمین قرار گرفته ، فرقه ای موسوم به وهابیت است . این فرقه منسوب به مؤسس آن ، محمد بن عبد الوهاب بن سلیمان نجدی است .

  او کسی است که با ادعای احیای توحید و سلفی گری ، همان عقاید و فکار ابن تیمیه را در شبهه جزیره عربستان پیاده کرده ، آل سعود نیز مجری افکار آنها گشت این فرقه از قرن 12 تا کنون بر جای مانده است .جای دارد در فرستی درباره شخصیت مؤسس این فرقه وچگونگی گسترش آن بحث کنیم .

  شناخت شخصیت محمد بن عبد الوهاب در آشناشدن با این فرقه به ما کمک فراونی می کند ؛ قطعاً وقتی شخصیت رفتاری این ..... برای شما خواننده عزیز روشن شود بهتر می توانید در مورد این فرقه قضاوت کنید .  ابن الصبیح ::: دوشنبه 86/3/14::: ساعت 5:6 عصر
  نظرات دیگران: نظر


  لیست کل یادداشت های این وبلاگ

  >> بازدیدهای وبلاگ <<
  بازدید امروز: 1
  بازدید دیروز: 5
  کل بازدید :5210
  >>اوقات شرعی <<

  >> درباره خودم <<
  وهابی کیست ؟ - سلفی گری و وهابیت
  ابن الصبیح
  با سلام خدمت دوستان عزیز این وبلاگ با توجه به احساس نیازی که در جامعه امروزی احساس شده طراحی گردیده ، که به نقد و بررسی فرقه سلفی گری و وهابیت پرداخته و امیدوارم با نظرات مفید خودتان در هر چه بهتر شدن این وبلاگ مرا یاری نمائید.

  >>آرشیو شده ها<<

  >>لوگوی وبلاگ من<<
  وهابی کیست ؟ - سلفی گری و وهابیت

  >>لینک دوستان<<

  >>جستجو در وبلاگ<<
  جستجو:

  >>اشتراک در خبرنامه<<
   

  >>طراح قالب<<